Kurumsal Hizmet

Tecrübeli kadromuz ve müşteri memnuniyetini merkeze koyan anlayış hedefiyle sunduğumuz hizmetlerde, AUTOJET Oto Servis “Jet Hizmet” mottosuyla anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ve dostlarımızın tavsiyeleri ve kaliteli hizmet referanslarımız ile çok kısa zamanda sektörde en etkin ve sağlam adımlar ile ilerleyen bir şekilde yerini almıştır.

 

2020 yılının başında AUTOJET OTO SERVİS olarak faaliyete girdik ve servisimizi vazgeçilmez ilkelerimiz olan dürüst, saygılı, güvenilir ve hızlı hizmet esasları üzerine sektöründe de adil rekabet anlayışını benimseyerek güçlü ve ses getirecek şekilde yerini almıştır.

autojet_slide
IMG_2966

Hakkımızda

AutoJet, Antalya’da otomobil servisi olarak, teknolojik ve mekanik olarak sektörde alanında sunduğu birbirinden özel ürün ve hizmetleri ile, her geçen gün büyüyerek, yerel ve uluslararası sektörde etkin ve kalıcı adımlarla ilerlemektedir. Gerçek müşteri memnuniyeti ve sorunsuz hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz, mutlu müşteri portföyü ile adından övgü ile söz ettirmektedir. Bizimle çalışan değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.