Hasar Onarım Hizmeti

Öncelikle dikkat edilmesi gerekenle konuya başlayalım, firmamızda sık sık karşılaştığımız şikayetler arasında gelen standart dışı hasar onarımlar son kullanıcıların dahi dikkatini çekmektedir. Kazadan sonra hasarı giderilmiş otomobillerin trafikte yaşadığı sorunları sizlerle paylaşarak bu konuda bilgilenmenizi sağlamak firmamızın başlıca görevleri arasındadır. Kullanıcıların gerek sigortalı araçlarını gerekse sigortasız tercih ettiği bir kısım özel veya yetkili servislerin üretici standartlarını dikkate almadan yapmış oldukları onarımlar.

Tabi ki doğru hizmet sunulacaksa, eğer orijinaliteden taviz verilmeden yapılacaksa neden olmasın ? Bizler zaten Avrupa standartlarında onarım yapabilmek için gerekli ekipmanları yurt dışından temin ettik. Dolayısıyla milli servetimizi yurt dışına gönderdik. Bu durum tabi ki üzücü fakat amacımız o cihazlarla sonrasında kayıp edilecek milli servet akışını engellemekti. Ülkemizde hala geleneksel yöntemler le standart dışı onarım yapılmakta buda beraberinde hem kalitesiz iş çıkma sına, hemde can ve mal kaybına yol açmaktadır.

Araçların iskeletini oluşturan şasenin ve şaseyi kaplayan sac kısımlarının hasara uğraması halinde, dış karoserin (kaporta) ve şase ölçülerinin fabrika üretim standartlarının dışına çıkması durumunda AutoJet Oto Servisi uzman kadrosu, “Kaporta Onarımı Hizmeti” kapsamında profesyonel cihaz ve ekipmanlar ile aracınızı eski haline ve fabrika üretim standartlarına tekrardan geri getirir.

Boya işçiliklerinde, araçların kaporta aksamını korozyona karşı koruyan bir örtü görevi görmektedir. AutoJet Oto Servis bu örtünün zarar görmesi halinde, boyanın onarımını gerçekleştirerek eski haline getirmek için aracın fabrika boya kodunu mix boya cihazında hazırlar ve boya işlemini araç boya fırınlarında gerçekleştirir.

Genelde yaygın olarak garantili hasar onarım hizmetleri sunan AutoJet Oto Servis, “Değişim yerine onarım” bilinci ile hareket ederek müşterilerinin hızlı, ekonomik ve profesyonel onarım çözümlerine ulaşabilmelerini sağlıyor.