Boyasız Göçük Düzeltme

Aracınızın dış darbeler sonucu kaporta aksamları üzerinde meydana gelen boyanın zarar görmediği kaporta göçüklerinin özel el aletleri ile aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirilme tekniği ve sanatıdır. Dolu sonrası aracınızda oluşan göçük hasarları, dolu eziklerini boya bozmadan aracınızın orijinalliğine dokunmada özel onarım takımlarıyla onarıyoruz.

Vakumlama tekniği ile dolu hasarlı araçlarınız itina ile yapılmaktadır. Konusunda deneyimli personelimizce öncelikle hasarlı bölgeler incelenerek işaretlenmekte, müteakiben uyguladığımız özel vakum tekniği ile aracınızın boyasına zarar vermeksizin göçükler onarılmaktadır.

Doludan kaynaklanan zararların giderilmesinde sürat , kalite ve özel aparatlarla çökük giderme teknikleri hizmetinize sunulur. Tamiratlar firmamızda ve ya gösterilen herhangi bir yerde de yapılabilir, böylece zaman ve para tasarrufu sağlanmaktadır. Tamir edilen araç orijinalliği korunduğu için değerinden hiçbir şey kaybetmez.
Uygulama tekniğimiz özellikle dolu hasarlarından kaynaklı girintileri hızlı ve kaliteli bir şekilde düzeltme imkânı sunmaktadır. Bu işlem sırasında orijinal cila kalır. Masraflı, aynı zamanda memnuniyetsizlik yaratan delme, kaynakla çekme, taşlama, macunlama, zımparalama gibi işlemler uygulanmaz.