mekanik-bakım

Mekanik Bakım Hizmetleri

Tüm araçların motor elemanlarının arıza tespiti, revizyon rektifiye işlemleri garantili olarak giderilmektedir. Güvenliğiniz açısından, yaz ve kış dönemi olmak üzere yılda 2 kez aracınızı kontrol ettirmeyi unutmayınız.

boyasız gocuk

Boyasız Göçük Düzeltme

Aracınızın dış darbeler sonucu kaporta aksamları üzerinde meydana gelen boyanın zarar görmediği kaporta göçüklerinin özel el aletleri ile aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirilme tekniği ve sanatıdır.

hasar-onarim

Hasar Onarım Hizmeti

Kazadan sonra hasarı giderilmiş otomobillerin trafikte yaşadığı sorunları sizlerle paylaşarak bu konuda bilgilenmenizi sağlamak firmamızın başlıca görevleri arasındadır.

boya-koruma

Boya Koruma Hizmeti

Boya koruma, çizik ve deliklerin giderildiği yüzeye uygulanan, parlaklık ve koruma sağlayan bir malzemedir. Elbette uygulanan üründen en iyi sonucu almak için yapılması gereken ilk işlem, düz ve pürüzsüz bir yüzey elde etmek olmalıdır.

autojet-cam-filmi

Cam Filmi

Cam filmi herşeyden önce can güvenliği içinde aslında çok önemlidir, olası bir kaza durumda cam kırılsada dağılmadan tek parça halinde kalır ve cam kırıklarından dolayı sebep olacak yaralanmaları engeller.

autojet-far-parlatma

Far Parlatma

Far – Stop Temizleme uygulaması özellikle geceleri sürüş emniyeti açısından önem taşıyan bir işlemdir. Sararan farlar görüşü büyük oranda etkilemektedir. Uygulama öncesinde öncelikle farda sararmanın içte mi dışta mı olduğunun tespit edilmesi önemlidir.